Četvrto izdanje Adventa u Zadru od 24. studenog 2018. do 2. siječnja 2019. godine nudi obilje dobre zabave, sjajne glazbe, koncerata i uživanja u blagdanskim delicijama!

#AdventZadar

PROGRAM ADVENTA U ZADRU 2018.

Od 24. studenog 2018. do 2. siječnja 2019.

SUBOTA, 24. studenog

  • PROGRAM ODGOĐEN ZBOG KIŠE!

NEDJELJA, 25. studenog

  • PROGRAM ODGOĐEN ZBOG KIŠE!

PONEDJELJAK, 26. studenog

  • 19:00 – Nastup akademske a capellla grupe A.K.A. Crescendo

UTORAK, 27. studenog

  • 18:00 – Nastup HGPD Zoranić
  • 19:00 – Nastup klape Donat

SRIJEDA, 28. studenog

  • 19:00 - Nastup grupe Hot Staff

ČETVRTAK, 29. studenog

  • 18:00 - 19:00 – Nastup Plesne škole Zara uz ples zumbu
  • 19:30 – Nastup Kud Sv. Donat uz valcer

PETAK, 30. studenog

  • 20:00 - 21:00 - Plesno akrobatski program splitske skupine CROwd Control
  • 21:00 - 23:00 - Koncert grupe Magazin

SUBOTA, 1. prosinca

  • 10:00 - 13:00 - ZIMSKA BAJKA program za djecu: Edukativne radionice za djecu "Magic Trees And Whispering Wood" MERRY GRINCHMAS bojanje bojanki, izrada rekvizita, ocrtavanje lica i pričanje dječjih priča
  • 18:00 – Paljenje prve adventske svijeće u Crkvi Sv. Šime
  • 20:30 – Koncert grupe Vatra
  • ---
  • Kampo KAdvent
  • „Štorija o Kampu“ u prostoru Malog Arsenala koji će biti otvoren svakog dana od 10 do 12 sati i 18 do 20 sati u periodu od 1.12.2018.-02.01.2019.
  • 18:00 - Perivoj Gospe od zdravlja: Predstava „Kineska knjiga čuda“

NEDJELJA, 2. prosinca

  • 10:00 - 13:00 – ZIMSKA BAJKA Program za djecu: Edukativne radionice za djecu "Magic Trees And Whispering Wood" MERRY GRINCHMAS bojanje bojanki, izrada rekvizita, ocrtavanje lica i pričanje dječjih priča
  • 11:30 - 12:15 - Nastup Gradske glazbe Zadar na Trgu Petra Zoranića
  • 18:00 - 19:00 – Nastup Plesne škole Zara uz ples zumbu
  • 19:30 - Blue Night with DJ Domagoj

PONEDJELJAK, 3. prosinca

  • 19:00 - Nastup grupe More i Vili Kalmeta

UTORAK, 4. prosinca

  • 18:00 – Nastup HGPD Zoranić
  • 19:00 – Nastup klape Munita

SRIJEDA, 5. prosinca

  • 20:00 – Nastup grupe Jeremaiah's

ČETVRTAK, 6. prosinca / Sveti Nikola

  • 10:30 - 12:30 - ZIMSKA BAJKA program za djecu: promenada Sv. Nikole od Narodnog trga do Foruma i dijeljenje slatkiša za djecu
  • 18:00 - 19:00 - Nastup Plesne škole Zara uz ples zumbu
  • 19:00 - DJ Mate Kokić

PETAK, 7. prosinca

  • 11:00 - Ansambl Glazbene škole Blagoje Bersa, klapa Fjok, djevojački zbor i Puhački orkestar na Narodnom trgu
  • 18:30 - 19:30 - Predstava Sv. Nikola i Krampus
  • 19:00 – Koncert Nela Šarić: La donna u Atriju palače Cedulin (u slučaju lošeg vremena atrij Kneževe palače)
  • 21:00 - Koncert grupe Jinx
  • ---
  • Kampo KAdvent
  • 20:30 - Pub Kviz u Caffe Bar No.7

SUBOTA, 8. prosinca

  • 10:00 - 14:00 – Dječji program - Čarobna božićna povorka Djeda Mraza i vilenjaka kroz grad i druženje s djecom i roditeljima i dječji gastro program – izrada i dekoriranje božićnih slastica uz chefa Branka Ognjenovića i moderatora Davora Dretara Drelu
  • 11:00 - Puhački orkestar, djevojački zbor i klapa Fjok Glazbene škole Blagoje Bersa koji će izvoditi božićne pjesme na Narodnom trgu
  • 18:00 - Paljenje druge adventske svijeće u Crkvi Sv. Šime
  • 19:00 - Green Night by DJ Davor
  • 21:00 – Koncert grupe TBF
  • ---
  • Kampo KAdvent
  • 18:00 - Perivoj Gospe od zdravlja: Predstava „Crvenkapica“

NEDJELJA, 9. prosinca

  • 11:30 - 12:15 - Nastup Gradske glazbe Zadar
  • 10:00 - 13:00 – ZIMSKA BAJKA program za djecu: Edukativne radionice za djecu "Magic Trees And Whispering Wood", bojanje bojanki, izrada rekvizita, ocrtavanje lica i pričanje dječjih priča
  • 19:00 - Golden Night by DJ Elvis

PONEDJELJAK, 10. prosinca

  • 19:00 – Koncert grupe Jet Set Band

UTORAK, 11. prosinca

  • 18:00 – Hrvatsko pjevačko glazbeno društvo Zoranić
  • 19:00 – Nastup klape Leut

SRIJEDA, 12. prosinca

  • 19:00 - Koncert A.K.A. Crescendo & Ars Cantabile

ČETVRTAK, 13. prosinca / Sveta Lucija

  • 10:30 - 12:30 - ZIMSKA BAJKA - Program za djecu - Promenada Sv. Lucije od Narodnog trga do Foruma i dijeljenje slatkiša, zabavni program za djecu uz blagdanskog partnera OTP banka d.d. Hrvatska
  • 17:30 - White T-Shirt Neon Party by DJ Špela
  • 18:00 - 18:20 - Nastup Dječjeg zbora Kazališta lutaka "Tintilinić" uz dirigenticu Ivu Mustać Klarić
  • 19:00 - Koncert Mia Dimšić
  • 20:30 - White T-Shirt Neon Party by DJ Špela
  • ---
  • Kampo KAdvent
  • 20:00 - Koncert Ive Županović & trio (Back to 80s)
  • 20:00 - Vinska večer s vinarijom Degarra u Restoranu Kaštel (Hotel Bastion)

PETAK, 14. prosinca

  • 18:30 - 19:30 – ZIMSKA BAJKA - Program za djecu Predstava za djecu Sv. Lucija
  • 19:30 - Silver Night with DJ Davor Valčić
  • 21:00 – Koncert Marko Kutlić
  • ---
  • Kampo KAdvent
  • 20:30 - SQ + Hrvatska kvizaška liga u Caffe Bar No.7

SUBOTA, 15. prosinca

  • 10:00 - 13:00 - ZIMSKA BAJKA - Program za djecu: edukativne radionice za djecu "Magic Trees And Whispering Wood", predstave Orašar i Kralj miševa, bojanje bojanki, izrada rekvizita, ocrtavanje lica i pričanje dječjih priča<
  • 11:00 - Nastup Ansambla violončela, violina, klarineta i gitara Glazbene škole Blagoje Bersa uz božićni i revijalni program u Gradskoj loži
  • 11:30 - 12:00 - Nastup Zbora Gimnazije Vladimira Nazora uz dirigenticu Ivu Mustać Klarić, gitariste Marina Modrića i Lovru Jordana te beat-boxera Antu Relju
  • 18:00 - Paljenje treće adventske svijeće u sv. Šime
  • 20:00 - Beauty Night with DJ Mate Kokić
  • 22:00 – Koncert Franka Batelić
  • ---
  • Kampo KAdvent
  • 18:00 - Perivoj Gospe od zdravlja: Predstava „Zemlja čuda“

NEDJELJA, 16. prosinca

  • 10:00 - 13:00 - ZIMSKA BAJKA - Program za djecu: Edukativne radionice za djecu "Magic Trees And Whispering Wood", predstave Orašar i Kralj miševa, bojanje bojanki, izrada rekvizita, ocrtavanje lica i pričanje dječjih priča
  • 11:00 - Nastup Zadarskih mažoretkinja
  • 18:00 - Toto Karaoke Night
  • ---
  • Kampo KAdvent
  • 17:00 - Glumačka radionica Mareta pod vodstvom Gabrijele Meštrović Maštruko: Božićna priča

PONEDJELJAK, 17. prosinca

  • 19:30 – Koncert Ivica Sikirić Ićo i band Dilema

UTORAK, 18. prosinca

  • 19:00 – Nastup klape Puntamika

SRIJEDA, 19. prosinca

  • 19:00 – Nastup duo Dah i prijatelji
  • 20:00 – Operni studio Zadar: La Traviata u Arsenalu

ČETVRTAK, 20. prosinca

  • 18:30-19:00 - Plesna udruga Bellus - zumba kids, latino američki i standardni plesovi
  • 20:00 - Nastup grupe Rockatansky band
  • ---
  • Kampo KAdvent
  • Glazbeni koncert i gastro večer
  • 18:00 - Kampo gastro sajam (humanitarnog karaktera) – „Bakalantura i SIPOzij“
  • 20:00 - Nastup Ivane Kindl u pratnji pijanista

PETAK, 21. prosinca

  • 18:30 - 19:30 - ZIMSKA BAJKA - Program za djecu: Predstava Djed Božićnjak na Trgu Petra Zoranića
  • 19:30 - DJ Night by Davor & Prte
  • 21:00 – Nastup Slavonia band
  • ---
  • Kampo KAdvent
  • 20:30 - Božićni Pub Kviz u Caffe Bar No.7

SUBOTA, 22. prosinca

  • 10:00 - 13:00 - ZIMSKA BAJKA program za djecu: Edukativne radionice za djecu "Magic Trees And Whispering Wood", predstava „Dolazi nam Djed Božićnjak“, bojanje bojanki, izrada rekvizita, ocrtavanje lica i pričanje dječjih priča
  • 18:00 - Paljenje četvrte adventske svijeće u sv. Šime
  • 19:30 - Shiny Night with DJ Ante Dujić
  • 22:00 - Koncert grupe Colonia
  • ---
  • Kampo KAdvent
  • 17:00 - Glumačka radionica Mareta pod vodstvom Gabrijele Meštrović Maštruko: Božićna priča – E da mi je imati prijatelja
  • 18:00 - Perivoj Gospe od zdravlja: Predstava „Snježna kraljica“

NEDJELJA, 23. prosinca

  • 10:00 - 13:00 - ZIMSKA BAJKA program za djecu: Edukativne radionice za djecu "Magic Trees And Whispering Wood", predstava „Dolazi nam Djed Božićnjak“, bojanje bojanki, izrada rekvizita, ocrtavanje lica i pričanje dječjih priča
  • 11:00 - Nastup Zadarskih mažoretkinja

PONEDJELJAK, 24. prosinca / Badnjak

  • 10:30 - 12:30 – ZIMSKA BAJKA program za djecu uz promenadu Djeda Božićnjaka od Narodnog trga do Foruma i dijeljenje slatkiša, slikanje i razgovor s Djedom Božićnjakom
  • 11:00 - Badnje jutro uz nastup grupe Kanela

UTORAK, 25. prosinca / Božić

  • ---

SRIJEDA, 26. prosinca / Sv. Stjepan

  • 20:00 – Nastup grupe Belleti
  • ---
  • Kampo KAdvent
  • 17:00 - Interaktivno čitanje božićnih priča s glumicom Gabrijelom Meštrović Maštruko

ČETVRTAK, 27. prosinca

  • 18:30 - 19:00 – Plesna udruga Bellus - zumba kids, latino američki i standardni plesovi
  • 19:00 - Diamond Night with DJ Mate Kokić
  • ---
  • Kampo KAdvent
  • 18:00 - Perivoj Gospe od zdravlja: Predstava „Čudnovate zgode šegrta Hlapića“

PETAK, 28. prosinca

  • 18:30 - 19:30 - ZIMSKA BAJKA program za djecu: Predstava Novogodišnja želja
  • 21:00 – Koncert grupe Pravila igre
  • ---
  • Kampo KAdvent
  • 20:30 - Hrvatska kvizaška liga: Pub kviz u caffe bar No.7

SUBOTA, 29. prosinca

  • 10:00 - 13:00 - ZIMSKA BAJKA program za djecu Magic Trees and Whispering Wood na Trgu Petra Zoranića: „Priča o magičnom božićnom drvcu“, bojanje bojanki, izrada rekvizita, ocrtavanje lica i pričanje dječjih priča
  • 19:00 - Studentski party uz DJ University
  • 21:00 – Koncert grupe Gustafi

NEDJELJA, 30. prosinca

  • 11:00 - Goodbye To 2018 Music Hits

PONEDJELJAK, 31. prosinca

  • 11:00 - 13:30 - ZIMSKA BAJKA jutarnji program za djecu: dječji doček Nove godine 2019.
  • ---
  • Narodni trg
  • 11:00 - Dječji doček Nove godine “ KIDS Welcome 2019”
  • 22:00 - Nastup grupe Forum
  • Nastup Neno Belan & Fiumens
  • ---
  • Trg Petra Zoranića
  • 20:00 - Nastup Zoran Jelenković
  • 22:00 - Rockatansky band
  • ---
  • Forum
  • 22:00 - Nastup Martine Thomas & INSD Enterprise

UTORAK, 1. siječnja 2019.

  • 21:00 - Welcome 2019 Party uz grupu Vista na Trgu Petra Zoranića

ORGANIZATORI

PARTNERI

MOBILNE APLIKACIJE

LOKACIJE

VAŠA MIŠLJENJA I OSVRTI