Četvrto izdanje Adventa u Zadru od 24. studenog 2018. do 2. siječnja 2019. godine nudi obilje dobre zabave, sjajne glazbe, koncerata i uživanja u blagdanskim delicijama!

#AdventZadar

PROGRAM ADVENTA U ZADRU 2018.

Od 24. studenog 2018. do 2. siječnja 2019.

SUBOTA, 24. studenog

  • 11:30 - Koncert klape Intrade na Narodnom trgu
  • SVEČANO OTVORENJE ADVENTA U ZADRU NA CENTRALNOJ LOKACIJI TRGA PETRA ZORANIĆA uz moderatora Davora Dretara Dreleta
  • 20:00 - 21:00 - Plesno akrobatski program splitske skupine CROwd Control
  • 21:00 - 23:00 - Koncert grupe Magazin

NEDJELJA, 25. studenog

  • 16:00 - 20:00 – Dječji program - Čarobna božićna povorka Djeda Mraza i vilenjaka kroz grad i prigodno druženje s djecom i roditeljima
  • 17:00 - 18:00 - Dječji gastro program – izrada i dekoriranje božićnih slastica
  • 20:00 - 22:00 – Koncert grupe Jinx
  • 22:30 – Blagdanska playlista

PONEDJELJAK, 26. studenog

  • Blagdanska playlista
  • 19:00 – A cappela show A.K.A. Cresecendo
  • Blagdanska playlista

UTORAK, 27. studenog

  • 18:00 – Nastup HGPD Zoranić
  • 19:00 – Nastup klape Donat
  • Blagdanska playlista

SRIJEDA, 28. studenog

  • ---

ČETVRTAK, 29. studenog

  • 18:00 - 19:00 – Nastup Plesne škole Zara uz ples zumbu
  • 19:30 – Nastup Kud Sv. Donat - valcer
  • Blagdanska playlista

PETAK, 30. studenog

  • 21:00 – Koncert grupe Rockatansky band
  • Blagdanska playlista

SUBOTA, 1. prosinca

  • 10:00 - 13:00 - ZIMSKA BAJKA / WINTER FAIRYTALE program za djecu: Edukativne radionice za djecu "Magic Trees And Whispering Wood"
    MERRY GRINCHMAS Bojanje bojanki, izrada rekvizita, facepainting, Storytelling (kostimirani animator priča bajku na temu)
  • 18:00 – Paljenje prve adventske svijeće u Crkvi Sv. Šime
  • 20:30 – Koncert grupe Vatra
  • Blagdanska playlista
  • ---
  • Kampo KAdvent
  • „Štorija o Kampu“ u prostoru Malog Arsenala koji će biti otvoren svakog dana od 10 do 12 sati i 18 do 20 sati u periodu od 1.12.2018.-02.01.2019.
  • 18:00 - Perivoj Gospe od zdravlja: Predstava „Kineska knjiga čuda“

NEDJELJA, 2. prosinca

  • 10:00 - 13:00 – ZIMSKA BAJKA / WINTER FAIRYTALE program za djecu: Edukativne radionice za djecu "Magic Trees And Whispering Wood"
    MERRY GRINCHMAS Bojanje bojanki, izrada rekvizita, facepainting, Storytelling (kostimirani animator priča bajku na temu)
  • 11:30 - 12:15 - GRADSKA GLAZBA na Trgu Petra Zoranića
  • 18:00 - 19:00 – Nastup Plesne škole Zara uz ples zumbu
  • 19:30 - Nastup DJ

PONEDJELJAK, 3. prosinca

  • 19:00 - Nastup grupe More i Vili Kalmeta
  • Blagdanska playlista

UTORAK, 4. prosinca

  • 18:00 – Nastup HGPD Zoranić
  • 19:00 – Nastup klape Munita
  • Blagdanska playlista

SRIJEDA, 5. prosinca

  • 20:00 – Nastup grupe Jeremaiah's
  • Blagdanska playlista

ČETVRTAK, 6. prosinca / Sveti Nikola

  • 10:30 - 12:30 - Promenada Sv. Nikole od Narodnog trga do Foruma i dijeljenje slatkiša
  • 18:00 - 19:00 - Nastup Plesne škole Zara uz ples zumbu
  • Nastup DJ
  • Blagdanska playlista

PETAK, 7. prosinca

  • 18:30 - 19:30 - Predstava Sv. Nikola i Krampus
  • 20:00 – Koncert Nela Šarić: La donna
  • ---
  • Kampo KAdvent
  • 20:30 - Pub Kviz u Caffe Bar No.7

SUBOTA, 8. prosinca

  • 10:00 - 13:00 – ZIMSKA BAJKA - Program za djecu: Edukativne radionice za djecu "Magic Trees And Whispering Wood" na Trgu Petra Zoranića FROZEN Bojanje bojanki, izrada rekvizita, facepainting, Storytelling (kostimirani animator priča bajku na temu)
  • 11:00 - Puhački orkestar, djevojački zbor i klapa Fjok Glazbene škole Blagoje Bersa koji će izvoditi božićne pjesme na Narodnom trgu
  • 18:00 - Paljenje druge adventske svijeće u Crkvi Sv. Šime
  • 21:00 – Koncert grupe TBF
  • 22:30 - Nastup DJ
  • ---
  • Kampo KAdvent
  • 18:00 - Perivoj Gospe od zdravlja: Predstava „Crvenkapica“

NEDJELJA, 9. prosinca

  • 11:30 - 12:15 - GRADSKA GLAZBA na Trgu Petra Zoranića
  • 10:00 - 13:00 – ZIMSKA BAJKA - Program za djecu: Edukativne radionice za djecu "Magic Trees And Whispering Wood" na Trgu Petra Zoranića FROZEN Bojanje bojanki, izrada rekvizita, facepainting, Storytelling (kostimirani animator priča bajku na temu)
  • 19:00 - Nastup DJ

PONEDJELJAK, 10. prosinca

  • 19:00 – Koncert grupe Jet Set Band
  • Blagdanska playlista

UTORAK, 11. prosinca

  • 18:00 – HGPD Zoranić
  • 19:00 – Nastup klape Leut
  • Blagdanska playlista

SRIJEDA, 12. prosinca

  • 19:00 - Koncert A.K.A. Crescendo & Ars Cantabile
  • Blagdanska playlista

ČETVRTAK, 13. prosinca / Sveta Lucija

  • 10:30 - 12:30 - ZIMSKA BAJKA - Program za djecu - Promenada Sv. Lucije od Narodnog trga do Foruma i dijeljenje slatkiša
    Zabavni program Samarcanda
  • 17:30 - Neon Party
  • 19:00 - Koncert Mia Dimšić
  • Blagdanska playlista
  • ---
  • Kampo KAdvent
  • 20:00 - Koncert Ive Županović & trio (Back to 80s)

PETAK, 14. prosinca

  • 18:30 - 19:30 – ZIMSKA BAJKA - Program za djecu Predstava za djecu Sv. Lucija
  • 21:00 – Koncert Marko Kutlić
  • Blagdanska playlista
  • Nastup DJ
  • ---
  • Kampo KAdvent
  • 20:30 - SQ + Hrvatska kvizaška liga u Caffe Bar No.7

SUBOTA, 15. prosinca

  • 10:00 - 13:00 - ZIMSKA BAJKA - Program za djecu: Edukativne radionice za djecu "Magic Trees And Whispering Wood" na Trgu Petra Zoranića ORAŠAR I KRALJ MIŠEVA Bojanje bojanki, izrada rekvizita, facepainting, Storytelling (kostimirani animator priča bajku na temu)<
  • 11:00 - Ansambl violončela, violina, klarineta i gitara Glazbene škole Blagoje Bersa koji će izvoditi božićni i revijalni program u Gradskoj loži
  • 18:00 - Paljenje 3. adventske svijeće u sv. Šime
  • 20:00 - Nastup DJ Mate
  • 22:00 – Koncert Franka Batelić
  • Blagdanska playlista
  • ---
  • Kampo KAdvent
  • 18:00 - Perivoj Gospe od zdravlja: Predstava „Zemlja čuda“

NEDJELJA, 16. prosinca

  • 10:00 - 13:00 - ZIMSKA BAJKA - Program za djecu: Edukativne radionice za djecu "Magic Trees And Whispering Wood" na Trgu Petra Zoranića ORAŠAR I KRALJ MIŠEVA Bojanje bojanki, izrada rekvizita, facepainting, Storytelling (kostimirani animator priča bajku na temu)
  • 11:00 - Zadarske mažoretkinje
  • TOTO karaoke
  • Blagdanska playlista

PONEDJELJAK, 17. prosinca

  • 19:30 – Koncert Ivica Sikirić Ićo i band Dilema
  • Blagdanska playlista

UTORAK, 18. prosinca

  • 19:00 – Nastup klape Puntamika
  • Blagdanska playlista

SRIJEDA, 19. prosinca

  • 20:00 – Opera Traviata u Kneževoj palači
  • Blagdanska playlista

ČETVRTAK, 20. prosinca

  • 18:00-18:30 - Plesna udruga Okret - jazz dance i suvremeni ples
  • 18:30-19:00 - Plesna udruga Bellus - zumba kids, latino američki i standardni plesovi
  • Nastup DJ
  • Blagdanska playlista
  • ---
  • Kampo KAdvent
  • Glazbeni koncert i gastro večer
  • 18:00 - Kampo gastro sajam (humanitarnog karaktera) – „Bakalantura i SIPOzij“
  • 20:00 - Ivana Kindl u pratnji pijanista

PETAK, 21. prosinca

  • 18:30 - 19:30 - ZIMSKA BAJKA - Program za djecu: Predstava Djed Božićnjak na Trgu Petra Zoranića
  • 21:00 – Slavonia band
  • Blagdanska playlista
  • ---
  • Kampo KAdvent
  • 20:30 - Božićni Pub Kviz u Caffe Bar No.7

SUBOTA, 22. prosinca

  • 10:00 - 13:00 - ZIMSKA BAJKA program za djecu - Magic Trees and Whispering Wood Trg Petra Zoranića
    DOLAZI NAM DJED BOŽIĆNJAK Bojanje bojanki, izrada rekvizita, facepainting, Storrytelling (kostimirani animator priča bajku na temu)
  • 18:00 - Paljenje 4. adventske svijeće u sv. Šime
  • 22:00 - Koncert grupe Colonia
  • ---
  • Kampo KAdvent
  • 18:00 - Perivoj Gospe od zdravlja: Predstava „Snježna kraljica“

NEDJELJA, 23. prosinca

  • 10:00 - 13:00 - ZIMSKA BAJKA program za djecu - Magic Trees and Whispering Wood Trg Petra Zoranića
    DOLAZI NAM DJED BOŽIĆNJAK Bojanje bojanki, izrada rekvizita, facepainting, Storrytelling (kostimirani animator priča bajku na temu)
  • 11:00 - Zadarske mažoretkinje

PONEDJELJAK, 24. prosinca / Badnjak

  • 11:00 - 14:00 - DJ Mate
  • 10:30 - 12:30 – ZIMSKA BAJKA program za djecu Promenada Djeda Božićnjaka od Narodnog trga do Foruma i dijeljenje slatkiša, Slikanje i razgovor s Djedom Božićnjakom
  • Video na ekranu Polnoćka

UTORAK, 25. prosinca / Božić

  • ---

SRIJEDA, 26. prosinca / Sv. Stjepan

  • 18:00 – Misa u sv. Šime
  • 20:00 – Nastup grupe Belleti
  • Blagdanska playlista

ČETVRTAK, 27. prosinca

  • 18:00 - 18:30 – Plesna udruga Okret - jazz dance i suvremeni ples
  • 18:30 - 19:00 – Plesna udruga Bellus - zumba kids, latino američki i standardni plesovi
  • Glazba DJ Mate
  • ---
  • Kampo KAdvent
  • 18:00 - Perivoj Gospe od zdravlja: Predstava „Čudnovate zgode šegrta Hlapića“

PETAK, 28. prosinca

  • 18:30 - 19:30 - ZIMSKA BAJKA program za djecu: Predstava Novogodišnja želja
  • 21:00 – Koncert grupe Pravila igre
  • Blagdanska playlista
  • ---
  • Kampo KAdvent
  • 20:30 - Hrvatska kvizaška liga: Pub kviz u caffe bar No.7

SUBOTA, 29. prosinca

  • 10:00 - 13:00 - ZIMSKA BAJKA program za djecu Magic Trees and Whispering Wood na Trgu Petra Zoranića: PRIČA O MAGIČNOM BOŽIĆNOM DRVCU Bojanje bojanki, izrada rekvizita, facepainting, Storrytelling (kostimirani animator priča bajku na temu)
  • 21:00 – Koncert grupe Gustafi
  • Blagdanska playlista

NEDJELJA, 30. prosinca

  • ---

PONEDJELJAK, 31. prosinca

  • 11:00 - 13:30 - ZIMSKA BAJKA program za djecu: Dječji doček Nove godine 2019.
  • 18:00 - Misa u katedrali
  • 22:00 - Nastup grupe Forum
    Nastup Neno Belan & Fiumens

UTORAK, 1. siječnja

  • ---

ORGANIZATORI

PARTNERI

MOBILNE APLIKACIJE

LOKACIJE

VAŠA MIŠLJENJA I OSVRTI